Důležité informace

Závěrečné slovo ke čtvrtému setkání přátel 90s CZECH ROADS

Milí přátelé projektu 90s CZECH ROADS,

čtvrté velké setkání milovníků starých časů je definitivně za námi. Moc rád jsem viděl tváře známé, rád jsem poznal tváře nové. Jste zkrátka skvělí. Chci vám mnohokrát poděkovat za pohodovou atmosféru, kultivovanost a slušnost, kterou jste na srazu reprezentovali.

Jak mnozí z vás zjistili, u nás to opravdu není o autech, ale o vás, o lidech. Pevně doufám, že se vám ta drobná společná chvíle v životě líbila. Věřím, že spousta z vás navázala nová přátelství a dobře jste si popovídali s ostatními. Koneckonců, na naši společnou fotografii se právě díváte.

Na srazu byly vozy sériové i modifikované. Dorazily vozy z USA, dále vozy britské, francouzské, německé, italské, japonské, švédské, ale samozřejmě i české, polské a sovětské.

Za celý den nás navštívilo ohromných 246 aut a to ze všech koutů evropy. Na náš sraz dorazila i německá posádka – v zastoupení paní Pauline se svou TOYOTOU CELICOU, přes noc zůstal i Samuel, Adrian a Jakub ze slovenské Prievidzy! 🤩

Tímto příspěvkem bych chtěl též poděkovat celému týmu 90s CZECH ROADS. Málokdo ví, že hlavou celé akce jsem letos nebyl já, Patricio, ale má přítelkyně Bára. 😱 Já jsem byl na akci spíše jako návštěvník/konzultant. Báro, mnohokrát díky za to, že jsi spolu s Luckou, Matějem, Petrem, Pavlem, Martinem K. a Martinem M., Natálií a Martinou zajistila hladký průběh celé akce.

Děkuji též DJovi Tekláčovi, který neúnavně hrál víc jak 8 hodin pecky z vinylů! Byl to famózní zážitek! 🤩

Děkujeme i paní Adéle Maternové a jejímu kolektivu z Autokina Strahov @autokinostrahov, bez vás bychom se neměli kde setkat.

Tak na viděnou na dalším srazu, milovníci devadesátek!

KOLEKCE ANALOGOVÝCH FOTOGRAFIÍ ZE SETKÁNÍ ZDE (facebook, lze procházet i bez přihlášení)

KOLEKCE DIGITÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ ZE SETKÁNÍ ZDE (facebook, lze procházet i bez přihlášení)