Důležité informace

UPLYNULÉ – VII. SETKÁNÍ PŘÁTEL PROJEKTU 90s CZECH ROADS

Drazí přátelé,

konečně je tady dlouho očekávaná pozvánka na naše sedmé setkání. S radostí oznamujeme, že 8. června letošního roku dojde k dalšímu setkání milovníků devadesátek. Letos však v jiném prostředí – tentokrát se uvidíme na prostranství u strahovského stadionu, konkrétně POD VĚTRACÍMI VĚŽEMI STRAHOVSKÉHO TUNELU.

Setkání začíná ve 14:00. Tak, jako vždy NEZÁLEŽÍ NA TOM, V ČEM PŘIJEDETE. Je jedno, jestli přijedete starým autem s novými značkami nebo autem novým. Klidně přijeďte na kole nebo autobusem, důležití jste vy a to, že se spolu uvidíme. Přijít můžete kdykoli v průběhu akce.

VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ – budeme moc rádi, když se rozhodnete náš tým podpořit.

PRODEJ MERCHE A SAMOLEPEK

Projekt letos slaví 5 let, a proto jsme tento rok pro vás připravili pestrou nabídku samolepek, pohlednic, hrníčků a triček z naší výroční kolekce. Merch bude možné v průběhu akce zakoupit v našem stánku.

PROGRAM

Akci hudebně doprovodí DJ TEKLÁČ, který opět bude hrát celou dobu z vinylů.

Program stále připravujeme, ale už nyní můžeme sdělit, že se ve večerních hodinách bude promítat klasický film z roku 2000 – 60 SEKUND!

SPOLEČNÁ VELKÁ FOTKA NA PAMÁTKU

Naší tradicí je společná fotka všech účastníků srazu. Fotografování bude v 17:00.

OBČERSTVENÍ A TOALETY

Na místě setkání se můžete plnohodnotně občerstvit V KAFE PAMĚTI NÁRODA. K dispozici budou osvěžující nápoje a menu plné chutných jídel.

NA SETKÁNÍ JE Z BEZPEČNOSTNÍCH DŮVODŮ ZAKÁZÁNO POUŽÍVAT VLASTNÍ GRIL.

DRESS CODE

Velmi oceníme, když přijdete oblečeni v dobovém oblečení z 80. či 90. let. Dress code je nepovinný.

ZÁVĚREM

Pevně doufáme, že nám vyjde počasí a budeme se moci setkat bez deštníků a pláštěnek. Věřím, že si naše setkání na novém místě užijete.🙂

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Odkaz na facebookovou událost zde.