Z cest (90. léta)

Přátelé, další rok je za námi!

Přátelé, další rok je za námi!

Dovolte mi tímto příspěvkem poděkovat za všechno, co jste pro projekt letos udělali. Dovolte mi poděkovat za vaši účast na našich srazech, děkuji za finanční podporu tohoto projektu ve formě samolepek a triček.

CO SE CHYSTÁ?

Dennodenně sem chodí spousta zpráv s obsahem ke zveřejnění. Vždy se snažím materiál od vás zpracovat co nejrychleji a nejefektivněji, tak, aby to pro vás bylo čtivé, poutavé a dozvěděli jste se něco nového.

Odpověď od zasilatele archivních materiálů – další zjišťování podrobností o vozech a osudech majitelů na historických fotografiích – je často velice pomalá, někdy i nulová. Nutno též dodat, že často musím i já osobně jet do terénu a lidí se ptát přímo.

Na kvalitu se holt čeká, tak to prostě je a čím déle vyčkáte, tím kvalitnější a obsáhlejší příspěvky dostanete. Ale to vy víte, jste skvělá komunita, pro kterou kvalita znamená více než kvantita.

Příští rok se můžete těšit na nové rozhovory se svědky doby, aktualizujeme seznam hledaných aut z minulosti (našel se např. Lotus Elise mk1, VW GOLF IV R32, vozy Marcos ad.). Připomeneme pražské povodně roku 2002 (uplynulo 20 let), podíváme se na zub tuningu – v archivu čekají krásné dobové fotografie BMW, stavěné na konci devadesátek. Budu se snažit vám zdigitalizovat a uploadovat co nejvíce VHS záznamů. Pokud se poštěstí, podíváme se na historii jednoho autobazaru a dílny na Zlínsku a především nás čeká IV. velký sraz v Praze na Strahově. To vše se momentálně připravuje a už se nemůžu dočkat, až odhalíme další pecky od vás a sejdeme se.

Do nového roku 2022 vám přeji mnoho zdraví a životní spokojenost!

Srdečně zdraví zakladatel projektu Patricio.

PS.: ta fotka na kterou se díváte vznikla v Brně roku ’97. Pořídil ji pan Alec Balaš @alecbalas! Alecu, díky za zaslání!!!